Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de topografie, cadastru si ridicari topografice

Număr anunț
DA40968198
Autoritate contractantă
Oras Zlatna (CUI 4331031)
Furnizor / câștigător
GEO CAD LAND SURVEY S.R.L. (CUI 40952906)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.295 RON
Valoare atribuită
4.295 RON
Data publicării
10.08.2026 15:36
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.295 RON

din 4.295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.