Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii în arheologie de specialitate
- Număr anunț
- DA40968882
- Autoritate contractantă
- MUZEUL JUDETEAN MURES (CUI 4323500)
- Furnizor / câștigător
- TRANSARCHAEO SRL (CUI RO33010213)
- Cod CPV
- 71351914-3 · Servicii de arheologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.500 RON
- Valoare atribuită
- 13.500 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 08:16
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 08:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.500 RON
din 13.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro