Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imunoglobulina normala pentru administrare intravasculara 100 mg/ml - flacon 25 ml
- Număr anunț
- DA40968284
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- PRISUM HEALTHCARE S.R.L. (CUI RO5919650)
- Cod CPV
- 33651520-9 · Imunoglobuline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.697 RON
- Valoare atribuită
- 13.697 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 15:47
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.697 RON
din 13.697 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro