Ofertă acceptată Cumpărare directă

YEASTONE BROTH, 10 X 11ML / YEASTONE, 10 PANELURI / APA DEMINERALIZATA (5ML) 100/BOX

Număr anunț
DA40967045
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Furnizor / câștigător
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI RO9603757)
Cod CPV
33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.217 RON
Valoare atribuită
1.217 RON
Data publicării
10.08.2026 14:17
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.217 RON

din 1.217 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.