Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanță a infrastructurii de fibră optică și internet a UAT Corbeanca

Număr anunț
DA40968617
Autoritate contractantă
COMUNA CORBEANCA (CUI 4611538)
Furnizor / câștigător
T.M.A. SERV SRL (CUI RO15516760)
Cod CPV
50330000-7 · Servicii de intretinere a echipamentului de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare atribuită
100.000 RON
Data publicării
10.08.2026 17:40
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.000 RON

din 100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.