Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere cabina fotografica - Nunta de Aur

Număr anunț
DA40962744
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
CARLA'S BEAUTY BOUTIQUE S.R.L. (CUI 39966630)
Cod CPV
79960000-1 · Servicii de fotografie si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.975 RON
Valoare atribuită
1.975 RON
Data publicării
10.08.2026 10:05
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.975 RON

din 1.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.