Ofertă acceptată Cumpărare directă

Uleiuri utilizate ca izolanti electrici

Număr anunț
DA40965663
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
Furnizor / câștigător
LUBCOM SA (CUI RO13438615)
Cod CPV
09211640-9 · Uleiuri utilizate ca izolanti electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.355,50 RON
Valoare atribuită
9.355,50 RON
Data publicării
10.08.2026 12:52
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.355,50 RON

din 9.355,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.