Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mutare pompe căldură conform normativ PSI

Număr anunț
DA40968925
Autoritate contractantă
COMUNA DURNESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 3373420)
Furnizor / câștigător
GAMIMAR PRESTAR S.R.L. (CUI 36511316)
Cod CPV
42511110-5 · Pompe termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.840 RON
Valoare atribuită
22.840 RON
Data publicării
11.08.2026 08:20
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.840 RON

din 22.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.