Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pat de spital cu saltea
- Număr anunț
- DA40964008
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- MED TEHNICA SRL (CUI RO29837639)
- Cod CPV
- 33192120-9 · Paturi de spital (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.644,40 RON
- Valoare atribuită
- 82.644,40 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 11:14
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
82.644,40 RON
din 82.644,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro