Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare parc fotovoltaic

Număr anunț
DA40958630
Autoritate contractantă
COMUNA HALCHIU (PRIMARIA COMUNEI HALCHIU) (CUI 4728318)
Furnizor / câștigător
MEGATRONIC WORLD PRODUCTIONS SRL (CUI RO27977571)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102.000 RON
Valoare atribuită
102.000 RON
Data publicării
07.08.2026 12:17
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102.000 RON

din 102.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.