Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta preventiva semestrială pentru aparate de aer condiționat

Număr anunț
DA40965669
Autoritate contractantă
Orasul Sacueni (Primaria Orasului Sacueni Bihor) (CUI 4593474)
Furnizor / câștigător
RHOSTERMOCLIM SRL (CUI 15358393)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
10.08.2026 12:52
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.