Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Comprese pentru arsuri - fata (40 x 30cm)
- Număr anunț
- DA40967599
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- PRIME HEALTHCARE SRL (CUI RO22609455)
- Cod CPV
- 33141119-7 · Comprese (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.480 RON
- Valoare atribuită
- 3.480 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 14:52
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.480 RON
din 3.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro