Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carne de viţel

Număr anunț
DA40969794
Autoritate contractantă
Gradinita nr.217 (CUI 4283678)
Furnizor / câștigător
BONELY DDD COM S.R.L. (CUI 47768634)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
961,30 RON
Valoare atribuită
961,30 RON
Data publicării
11.08.2026 09:25
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

961,30 RON

din 961,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.