Ofertă acceptată Cumpărare directă

inspectie tehnica periodica pentru autoturism EURO 6 , 4*4 mai mic de 3500kg MTMA. 21,22,23 TIF

Număr anunț
DA40962694
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL ILFOV (CUI 29342362)
Furnizor / câștigător
CRIS SPEED TRANS SRL (CUI RO15491224)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
694,23 RON
Valoare atribuită
694,23 RON
Data publicării
10.08.2026 10:02
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

694,23 RON

din 694,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.