Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMELE DE STICLA 24/50_REF 34566/10.08.2026_DF 89

Număr anunț
DA40966845
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare atribuită
90 RON
Data publicării
10.08.2026 14:04
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90 RON

din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.