Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie criblura16 - 22,5

Număr anunț
DA40966035
Autoritate contractantă
Comuna Borosneu Mare (CUI 4201970)
Furnizor / câștigător
PRODUCTIE SI COMERCIALA "TRIO-IMPEX" SRL (CUI RO6107414)
Cod CPV
60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.692,50 RON
Valoare atribuită
10.692,50 RON
Data publicării
10.08.2026 13:15
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.692,50 RON

din 10.692,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.