Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezervoare de acumulare a apei potabile pentru asigurarea rezervei de consum de 1-3 zile

Număr anunț
DA40968995
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
PROIECT M EVOSTRUCT S.R.L. (CUI 32849226)
Cod CPV
45232154-6 · Lucrari de constructii de rezervoare ridicate de apa potabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
511.775 RON
Valoare atribuită
511.775 RON
Data publicării
11.08.2026 08:27
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

511.775 RON

din 511.775 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.