Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet aparate electrice de uz casnic Dotari Centru de zi
- Număr anunț
- DA40969451
- Autoritate contractantă
- Comuna Vladeni (CUI 4365441)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
- Cod CPV
- 39710000-2 · Aparate electrice de uz casnic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.300 RON
- Valoare atribuită
- 5.300 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 09:02
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.300 RON
din 5.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro