Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Baterie sistem solar cu gel 12V 120Ah ,1440 W , IP 43 , 1600 W putere de varf , 42 x 18 x 27 cm;
- Număr anunț
- DA40965151
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Judetean Salvamont Hunedoara (CUI 15802142)
- Furnizor / câștigător
- DAVSER DIS SRL (CUI RO16454275)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.560 RON
- Valoare atribuită
- 2.560 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 12:17
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.560 RON
din 2.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro