Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet stickere educative
- Număr anunț
- DA40969510
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COSOBA (CUI 19127987)
- Furnizor / câștigător
- RAMY TRADE 2017 SRL (CUI RO37474798)
- Cod CPV
- 22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.141,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.141,32 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 09:06
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 09:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.141,32 RON
din 1.141,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro