Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DJI Flip Fly More Combo (DJI RC 2)
- Număr anunț
- DA40968843
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- DRON TECHNOLOGY SRL (CUI RO34235974)
- Cod CPV
- 34711200-6 · Aeronave fara pilot (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.659 RON
- Valoare atribuită
- 2.659 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 08:10
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.659 RON
din 2.659 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro