Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Microdacyn 500 ml - solutie pt lavaj intraoperator cu spectru antimicrobian extins
- Număr anunț
- DA40963343
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- IMUNOHEALTH EXPERT S.R.L. (CUI 46915516)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700 RON
- Valoare atribuită
- 1.025 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 10:38
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.025 RON
din 700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro