Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de evaluare teren și intocmire studiu de oportunitate in vederea concesiunii

Număr anunț
DA40948035
Autoritate contractantă
Comuna Sinpaul (CUI 4546987)
Furnizor / câștigător
EXPERTIZA JUDICIARA S.R.L. (CUI 7777897)
Cod CPV
70000000-1 · Servicii imobiliare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
06.08.2026 09:43
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.