- Număr anunț
- DA40965869
- Autoritate contractantă
- COMUNA DÂRJIU (CUI 4367965)
- Furnizor / câștigător
- MUJNA GENERAL CAR SERVICE SRL (CUI 37807825)
- Cod CPV
- 03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.650 RON
- Valoare atribuită
- 16.650 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 13:04
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.650 RON
din 16.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro