Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări de reparații la drumul comunal DC 243, Comuna Lunca, județul Bihor
- Număr anunț
- DA40967511
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCA (CUI 4935186)
- Furnizor / câștigător
- VUTAN INSTALATII SRL (CUI RO15497154)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239.623,23 RON
- Valoare atribuită
- 239.623,23 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 14:46
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
239.623,23 RON
din 239.623,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro