Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consumabile hemodializa
- Număr anunț
- DA40969005
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- THREE PHARM SRL (CUI RO26361386)
- Cod CPV
- 33181520-3 · Consumabile pentru dializa renala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.235 RON
- Valoare atribuită
- 10.235 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 08:28
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.235 RON
din 10.235 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro