Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE MOTOUNELTE

Număr anunț
DA40967867
Autoritate contractantă
COMUNA CERNA (CUI 4794052)
Furnizor / câștigător
FUTURE SOLUTIONS SRL (CUI 20441710)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
652,89 RON
Valoare atribuită
652,89 RON
Data publicării
10.08.2026 15:12
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

652,89 RON

din 652,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.