Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII RSVTI
- Număr anunț
- DA40962745
- Autoritate contractantă
- LICEUL DEMOSTENE BOTEZ TRUSESTI (CUI 3373314)
- Furnizor / câștigător
- INDRA PROJECT SRL (CUI 28251525)
- Cod CPV
- 71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200 RON
- Valoare atribuită
- 7.200 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 10:05
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.200 RON
din 7.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro