Ofertă acceptată Cumpărare directă

Blender stick cu tel HENDI 400w, 170x120x(H)740mm

Număr anunț
DA40967790
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "GARABET IBRAILEANU" IASI (CUI 4981417)
Furnizor / câștigător
HENDI ROMANIA S.R.L. (CUI RO27170732)
Cod CPV
39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.213,01 RON
Valoare atribuită
2.213,01 RON
Data publicării
10.08.2026 15:06
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.213,01 RON

din 2.213,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.