Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere a autospecialelor

Număr anunț
DA40957565
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI CARAS-SEVERIN (CUI 3228438)
Furnizor / câștigător
VĂLUŞESCU PETRU-NICOLAE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 36147658)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.164,41 RON
Valoare atribuită
1.164,41 RON
Data publicării
07.08.2026 11:10
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.164,41 RON

din 1.164,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.