Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider frigidere minibar mini cu o usa 43l 43 l litri 49 H cm ALB 2 rafturi VORTEX

Număr anunț
DA40970058
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
Furnizor / câștigător
TOP OFFICE INTERNATIONAL SRL (CUI RO16456063)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
573,81 RON
Valoare atribuită
573,81 RON
Data publicării
11.08.2026 09:43
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

573,81 RON

din 573,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.