Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CALCULATOR ALL IN ONE
- Număr anunț
- DA40967765
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
- Furnizor / câștigător
- DENDRIO INNOVATIONS S.R.L. (CUI RO27895927)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.200 RON
- Valoare atribuită
- 45.200 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 15:05
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.200 RON
din 45.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro