Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Comprese sterile tifon 10cm x 8cm x 48 pliuri
- Număr anunț
- DA40971899
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico-Sociala pentru bolnavi cronici Salonta (CUI 15742520)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141118-0 · Comprese de tifon (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.340 RON
- Valoare atribuită
- 1.340 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 11:18
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.340 RON
din 1.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro