Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET UNIVERSAL CU HUSA MASA CHIRURGICALA, MAYO, TRISTRATIFICAT
- Număr anunț
- DA40970555
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI RO8936885)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 10:14
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.000 RON
din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro