Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Boss WL-50 wireless system
- Număr anunț
- DA40964546
- Autoritate contractantă
- TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
- Furnizor / câștigător
- PREDA PAN GRUP S.R.L. (CUI 16679278)
- Cod CPV
- 37321000-4 · Accesorii pentru instrumente muzicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 11:43
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro