Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET ALIMENTAR

Număr anunț
DA40971031
Autoritate contractantă
COMUNA BRATEIU (PRIMARIA) (CUI 4406282)
Furnizor / câștigător
PTB-CONSULT R SRL (CUI 17131582)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.785 RON
Valoare atribuită
5.785 RON
Data publicării
11.08.2026 10:36
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.785 RON

din 5.785 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.