Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de consultanta, promovare si publicitate online
- Număr anunț
- DA40970589
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI RO4278841)
- Furnizor / câștigător
- POG 3DSTUDIO S.R.L. (CUI 39608756)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 10:15
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.000 RON
din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro