Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE CURELE TRAPEZOIDALE TRANSMISIE

Număr anunț
DA40965163
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
ADIX TECHNIK SRL (CUI RO25191470)
Cod CPV
42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,80 RON
Valoare atribuită
220,80 RON
Data publicării
10.08.2026 12:17
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,80 RON

din 220,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.