Ofertă acceptată Cumpărare directă

Element zidarie Yucatan 100 Antica

Număr anunț
DA40968095
Autoritate contractantă
COMUNA BERCA (CUI 3662665)
Furnizor / câștigător
ITAL VALSANIA SRL (CUI RO15682151)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.496 RON
Valoare atribuită
6.496 RON
Data publicării
10.08.2026 15:28
Termen limită
15.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.496 RON

din 6.496 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.