Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII FANTANA ARTEZIANA

Număr anunț
DA40955032
Autoritate contractantă
COMUNA BRINCOVENESTI (CUI 4591465)
Furnizor / câștigător
BARABAS RESIDENCE S.R.L. (CUI 42608519)
Cod CPV
45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.523,62 RON
Valoare atribuită
13.523,62 RON
Data publicării
07.08.2026 08:21
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.523,62 RON

din 13.523,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.