Număr anunț
DA40970472
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASE I -VIII FRECATEI (CUI 28643510)
Furnizor / câștigător
CORMAR SRL (CUI RO12565521)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.078,80 RON
Valoare atribuită
29.078,80 RON
Data publicării
11.08.2026 10:10
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.078,80 RON

din 29.078,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.