Ofertă acceptată Cumpărare directă

INL DISCURI FRANA FATA + PLACUTE , INL SET SABOTI FRANA SPATE , REGLAT SABOTI

Număr anunț
DA40970009
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL UNESCO „IONEL PERLEA"-IALOMITA (CUI 5587772)
Furnizor / câștigător
AUTO GOLD BUSINESS S.R.L. (CUI RO38164426)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
966,95 RON
Valoare atribuită
966,95 RON
Data publicării
11.08.2026 09:40
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

966,95 RON

din 966,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.