În desfășurare
Anunț de participare
“DELEGAREA DE GESTIUNE PRIN CONCESIUNE A SERVICIULUI PUBLIC PENTRU GESTIONAREA CÂINILOR FĂRĂ STĂPÂN DIN COMUNA CORUND, JUDEȚUL HARGHITA”
- Număr anunț
- PC1003317
- Autoritate contractantă
- Comuna Corund (CUI 4246084)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255.000 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 14:17
- Termen limită
- 30.09.2026 10:00
- Documentație de atribuire
- DF1277479
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (30.09.2026 10:00).
Valoare estimată
255.000 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.