În desfășurare
Anunț de participare
Execuţia Lucrărilor pentru „Creşterea eficienţei energetice a clădirilor rezidenţiale multifamiliale din oraşul Pecica, jud. Arad”
- Număr anunț
- SCN1178587
- Autoritate contractantă
- ORASUL PECICA (CUI 3519550)
- Cod CPV
- 45320000-6 · Lucrari de izolare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.389.316,06 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 15:55
- Termen limită
- 15.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1277741
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (4)
Termen prelungit-
04.09.2026 14:56Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1178587.pdf
-
26.08.2026 12:28Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1178587.pdf
-
26.08.2026 12:20Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
-
26.08.2026 10:17Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1277741.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).
Valoare estimată
7.389.316,06 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.