Ofertă acceptată Cumpărare directă

Caseta Centurion Silver pentru irigatie gravitationala/CASETA APARAT FACOEMULSIFICARE CENTURION

Număr anunț
DA40973634
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Nr. 1 C.F. Witting (CUI 4267257)
Furnizor / câștigător
ALCON ROMANIA SRL (CUI RO14617759)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.312 RON
Valoare atribuită
6.312 RON
Data publicării
11.08.2026 12:47
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.312 RON

din 6.312 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.