Ofertă refuzată
Cumpărare directă
LAMA / LAME DE BISTURIU NR. 24 ( CUTIE / 100 BUC )
- Număr anunț
- DA40973466
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141411-4 · Scalpele si lame (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44,70 RON
- Valoare finală
- 44,70 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 12:38
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.