Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dexcom ONE+ Senzor pt sisteme de monitorizare a glicemiei SKU STP-D7-004 UDI-DI 00386270005090
- Număr anunț
- DA40973127
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
- Furnizor / câștigător
- DEYAN KRAFT MEDICAL SRL (CUI RO38341889)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.882,48 RON
- Valoare atribuită
- 15.882,48 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 12:19
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.08.2026 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.882,48 RON
din 15.882,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro