Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pudra hemostatica pentru hemostaza de 2 g

Număr anunț
DA40970251
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
ORGANON BIOTEC SRL (CUI RO31676771)
Cod CPV
33141127-6 · Hemostatice absorbabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
704 RON
Valoare atribuită
704 RON
Data publicării
11.08.2026 09:56
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

704 RON

din 704 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.