Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție Fiat Doblo Cargo 1.5 BlueHDi 100 CP MT6, CREW CAB L2, cod 510HJL4 — autoutilitară

Număr anunț
DA40958076
Autoritate contractantă
COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
Furnizor / câștigător
AUTO PADOVA SRL (CUI RO18646692)
Cod CPV
34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111.798 RON
Valoare atribuită
111.798 RON
Data publicării
07.08.2026 11:43
Termen limită
12.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111.798 RON

din 111.798 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.