Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet alimente

Număr anunț
DA40971152
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01602 BACAU (CUI 7245130)
Furnizor / câștigător
NISARA IMPEX SRL (CUI RO8566375)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.943,52 RON
Valoare atribuită
13.943,52 RON
Data publicării
11.08.2026 10:43
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
11.08.2026 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.943,52 RON

din 13.943,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.